ΚΗΦΙΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 πάρκο δίπλα στο σταθμό ΗΣΑΠ 6μμ
Ομιλητές: Δημήτρης Δεσύλλας, Μανώλης Χάρης
ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 θεατράκι (πλατεία) 7μμ
Ομιλητές: Γιώργος Ράγκος, Κώστας Παπαδάκης
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 πολιτιστικό κέντρο Γ. Ρίτσος 7μμ
Ομιλητές: Πάνος Γκαργκάνας, Πέτρος Παπακωνσταντίνου, Σπύρος Δρίτσας
ΕΛΕΥΣΙΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 Πνευματικό Κέντρο 7μμ
Ομιλητής: Γιώργος Τσιρώνης
ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 πλατεία αγαλμάτων 7μμ
Ομιλητές: Δημήτρης Αργυροκαστρίτης, Θανάσης Διαβολάκης
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 πλ. Μερκούρη 6.30μμ
Ομιλητές: Γιάννης Σηφακάκης, Άγγελος Χάγιος, Δημήτρης Μπλάνας
ΚΕΡΑΤΕΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 Πολιτιστικό Κέντρο 7μμ
Ομιλητές: Παγώνα Στόμη, Κώστας Τουλγαρίδης, Αντρέας Κολλιαράκης
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 Δημοτικός Κήπος Ρεθύμνου 6μμ
Ομιλητές: Έμιλυ Μιχαηλίδη, Μιχάλης Θεοδωράκης, Ειρήνη Ζωγραφάκη
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 πλατεία 7μμ
Ομιλητές: Πάνος Γκαργκάνας, Κώστας Μάρκου, Γιώργος Μελισσαρόπουλος
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 πλατεία 7μμ
Ομιλητές: Γιάννης Αβαγιανός, Αντώνης Κασίτας, Χρυσάνθη Αντωναροπούλου, Γιώργος Τσιρώνης
ΓΕΡΑΚΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 Σωτήρος & Καραϊσκου (περίπτερο) 7μμ
Ομιλητές: Τιάνα Ανδρέου, Λεωνίδας Βατικιώτης
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 ταπητουργείο 7μμ
Ομιλητές: Παντελής Αυθίνος, Πέτρος Παπακωνσταντίνου
ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 ΚΑΠΗ Αγιου Τρύφωνα 7μμ
Ομιλητές: Τάσος Αναστασιάδης, Σπύρος Δρίτσας
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 πλατεία Σημηριώτη 7μμ
Ομιλητές: Στέλιος Μιχαηλίδης, Δημήτρης Δεσύλλας
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 συγκέντρωση κεντρική πλατεία, Τσωκάνης, 8.30μμ
Ομιλητές: Αργυρή Ερωτοκρίτου,
Αντώνης Δραγανίγος, Νίκος Ζήκος
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 πλ. 23ης Μαρτίου 8:30
Ομιλητές: Γ. Ελαφρός και οι υποψήφιοι βουλευτές της ΑΝΤΑΡΣΥΑ στη Μεσσηνία
ΞΑΝΘΗ
ΠΕΜΠΤΗ πλατεία Ελευθερίας 7μμ
Ομιλητές: Θάνος Ανδρίτσος, Τζεμαλί Μηλιαζήμ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 πλατεία 7μμ
Ομιλητής: Κώστας Πίττας, Μαριάννα Τσίχλη
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 πεζοδρόμιο Αγ. Σοφίας 7μμ
Κεντρική προεκλογική συγκέντρωση
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 πλατεία Ελευθερίας 7μμ
Ομιλητές: Κατερίνα Θωίδου, Θανάσης Διαβολάκης
ΓΚΥΖΗ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 πλατεία Γκύζι 6.30μμ
Ομιλητής: Κώστας Καταραχιάς
ΜΕΝΙΔΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/5 πλατεία Καράβου 7μμ
Ομιλητές: Γιάννης Αβαγιανής, Αντώνης Κασίτας, Χρυσάνθη Αντωναροπούλου, Γιώργος Τσιρώνης
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/5 πλατεία ΗΣΑΠ Μαρούσι 7μμ
Εκδήλωση Βορείων προαστίων
Ομιλητές: Δημήτρης Δεσύλλας, Πάνος Γκαργκάνας, Γιώργος Μελισσαρόπουλος
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/5 πλ. Γαρδένιας 7.30μμ
Ομιλητές: Τάσος Αναστασιάδης, Σπύρος Κοντομάρης, Χρήστος Τουλιάτος
Στις σχολές
ΠΑΝΤΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 1μμ
Ομιλητές: Πέτρος Κωνσταντίνου, Γιώργος Ρούσης, Σπύρος Σακελαρόπουλος
ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 αίθριο των πολιτικών μηχανικών 1μμ
Ομιλητές: Δημήτρης Γράψας, Γιώργος Μελισσαρόπουλος, Πάνος Γκαργκάνας, Παναγιώτης Σωτήρης
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 2μμ
Ομιλητές: Γιάννης Σηφακάκης, Τάσος Κατιντσάρος, Δέσποινα Παρασκευά
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 2μμ
Ομιλητές: Τίνα Ζορμπαλά, Γιάννης Σκηνδίλιας, Λίλιαν Μπουρίτη, Γιάννης Χριστόπουλος
ΦΥΣΙΚΟΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 3μμ
Ομιλητές: Άγγελος Χάγιος, Τάσος Αναστασιάδης, Σπύρος Κοντομάρης, Γιάννης Μπαλάσης
ΙΑΤΡΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5 3μμ
Ομιλητές: Σπύρος Δρίτσας, Κώστας Μάρκου, Θένια Ασλανίδη
ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 1μμ
Ομιλητές: Λίλιαν Μπουρίτη, Ζάχος Χριστοδουλόπουλος
ΑΣΟΕΕ
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 3μμ
Ομιλητές: Πέτρος Κωνσταντίνου, Αλέκος Παπασπυρίδης
ΤΕΙ Πειραιά
ΠΕΜΠΤΗ 3/5 3μμ
Ομιλητές: Κατερίνα Θωίδου, Γιάννης Μπαλάσης