Δραστηριότητες
Εξορμήσεις-πικετοφορίες για την πανεργατική απεργία στις 3 Ιούνη ενάντια στο Ν/Σ Χατζηδάκη

Στις γειτονιές

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/5
Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΣΑΠ 6.30μμ
 
ΠΕΜΠΤΗ 27/5
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Πλ. Ελευθερίας 7μμ
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/5
A.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ   ΗΣΑΠ 6.30μμ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Θησέως και Ματζαγριωτάκη 6.30μμ 
ΖΩΓΡΑΦΟΥ Μάρκετ Ιν 7μμ
ΙΛΙΣΙΑ Σκλαβενίτης Ούλωφ Πάλμε 7μμ
Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΑΒ Πλατεία 7μμ
ΕΛΛΗΝΙΚΟ Σκλαβενίτης 7μμ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Μουσείο ΕΑΜ Πεζόδρομος 7μμ
ΙΛΙΟΝ Πλατεία Ιλίου 7μμ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Τζάντε Πετρουπόλεως 7μμ
Α. ΠΑΤΗΣΙΑ ΗΣΑΠ 7.30μμ
Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ Άλσος Δεκελείας 6μμ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ Κεντρική Πλατεία 6μμ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Πάρκο Γεωργιάδη 7μμ
ΒΟΛΟΣ Πλ. Αγίου Νικολάου 7μμ
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/5
ΕΞΑΡΧΕΙΑ Λαϊκή Καλλιδρομίου 12μ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Λαϊκή Πανόρμου 12μ
ΚΥΨΕΛΗ Φωκίωνος Νέγρη Γερμανός 11.30πμ
ΓΚΥΖΗ Πλατεία 12μ
ΓΑΛΑΤΣΙ Γαλατσίου και Βεΐκου 12μ
K. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΘΗΣΕΙΟ  ΗΣΑΠ Σκλαβενίτης 12μ
ΒΥΡΩΝΑΣ Αγορά 12μ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ Πλ. Βαρνάβα 12μ
ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Λαϊκή 12μ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Πλατεία 12μ
ΜΑΡΟΥΣΙ Πεζόδρομος Ερμού 11πμ
Ν. ΙΩΝΙΑ Οργανισμός Νεότητας (λεωφ. Ηρακλείου) 12μ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ Σωτήρος με Καραΐσκου 12μ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΜΑΡΑ Σβώλου με Γούναρη  12μ 
ΧΑΡΙΛΑΟΥ Λαϊκή Μαρτίου 12μ
ΚΕΝΤΡΟ Άγαλμα Λαμπράκη 12μ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Λαϊκή Ξηροκρήνης 12μ
ΧΑΝΙΑ Λαϊκή Μινώος 10.30πμ
ΞΑΝΘΗ Κεντρική Πλατεία 11πμ
ΠΑΤΡΑ Πλ. Ολγας  11.30πμ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ Νομαρχία 12μ
 
ΤΡΙΤΗ 1/6
ΠΕΙΡΑΙΑΣ Λαϊκή Αγ. Νείλου 11πμ

Στους εργατικούς χώρους

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/5
ΞΥΛΟΤΕΧΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 10πμ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΨΝΘ 2μμ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΘΕΣ 2μμ
ΕΡΑ Χανιά 9πμ
6ο ΓΕΛ Ν. Κόσμος 7.45πμ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ 7πμ
ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ 10πμ
ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 8πμ
ΛΑΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 2μμ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΑΘ. 1.30μμ
1ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΣ 1μμ
1ο ΓΕΛ Βριλησσίων 7.30πμ
ΕΡΤ 9πμ 
 
ΠΕΜΠΤΗ 27/5
ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 12μ
3ο ΕΠΑΛ και 3ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 7.30πμ
ΓΚΑΡΑΖ Δήμου Περιστερίου 6πμ
ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 7.30πμ
ΔΟΥ Αγ. Αναργύρων 8πμ
ΓΚΑΡΑΖ Δήμου Αγ. Αναργύρων 6πμ
ΓΚΑΡΑΖ Δήμου Πετρούπολης 6πμ 
ΔΗΜΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 8πμ
ΣΧΟΛΕΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 6μμ
ΑΧΕΠΑ 7πμ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Χανίων 11πμ
ΚΡΑΤΙΚΟ Νίκαια 2.30μμ
ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 12μ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ 8πμ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ Ν. Κόσμου 9πμ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΜΟΥΣΕΙΟ 9πμ
ΑΑΔΕ 9.30πμ
ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ Καλλιθέας 10πμ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΛΕΝΑ 7πμ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 8.30πμ
ΥΠΑΝ 10πμ
ΙΚΑ Κυψέλης 12μ
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ 6ου ΔΙΑΜ/ΤΟΣ 1μμ
ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 10πμ
ΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 10πμ
ΣΥΓΓΡΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 9πμ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 7.30πμ
ΕΠΑΛ ΑΛΙΜΟΥ 8πμ
ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ 9πμ
1ο ΓΕΛ Ηλιούπολης 1.15μ
ΓΚΑΡΑΖ Δήμος Ηρακλείου Κρήτης 6.30πμ
ΚΑΤ 7πμ
ΔΗΜΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 9πμ
ΔΗΜΟΣ Αγ. Παρασκευή 11πμ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΡΟΝΟΙΑ Αγ. Παρασκευή 1μμ
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/5
ΔΗΜΟΣ Θεσ/νικη 1μμ
ΕΛΤΑ Χανιά 12μ
ΓΚΑΡΑΖ Δήμου Νίκαιας 12
ΓΚΑΡΑΖ Δήμου Κορυδαλλού 12μ
ΜΕΤΑΞΑ Νοσοκομείο 2.30μμ
ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 12μ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΣΥΣΚΕΨΗ 9.30πμ
ΕΡΥΘΡΟΣ Νοσοκομείο 9.30πμ
ΜΕΤΡΟ 12μ
ΕΥΔΑΠ Ιλίσια 7πμ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΞΑΝΘΗ 2.30μμ
ΠΑΓΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡ. 7.30πμ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 2.15μμ
ΓΚΑΡΑΖ Δήμου Ν. Ιωνίας  6πμ
ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ 7πμ
ΦΛΕΜΙΓΚ 7πμ
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ 1.45μμ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 31/5
ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1μμ
ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 2μμ
3ο ΓΕΛ Νίκαια 7.45πμ
ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ Ρέντη 6.30πμ
ΓΚΑΡΑΖ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 8πμ
7ο ΓΕΛ Ελληνικού 1.15μμ
3ο ΓΕΛ Αλίμου 7.30πμ
ΕΠΑΛ Ελληνικού 8πμ
ΕΡΑ Ηρακλείου Κρ 11πμ
ΓΟΝΚ Νοσοκομείο 7πμ
3ο Δημοτικό Γλυφάδα 7.30πμ
12ο ΓΕΛ Πετραλώνων 7.30πμ
 
ΤΡΙΤΗ 1/6
ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ Κερατσινίου 11πμ
ΓΚΑΡΑΖ Ζωγράφου 6.15πμ