Δραστηριότητες
Μαρξιστικά Φόρουμ: Πανελλαδικό συμβούλιο του ΣΕΚ: Εκλογές – Μπορούμε να διώξουμε την κυβέρνηση, δυναμώνοντας τις αντιστάσεις, και το κόμμα μας
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
καφέ Μύρτιλο, πάρκο ΚΑΠΑΨ 7.30μμ
Ομιλητής: Αντώνης Φώσκολος
ΓΚΥΖΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
καφέ Κουτσό 8.30μμ
καφέ Κουτσό 8.30μμ
Ομιλητής: Ορέστης Ηλίας
ΚΥΨΕΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
βιβλιοπωλείο Μετεωρίτης 7.30μμ
Ομιλήτρια: Σταυρούλα Πανίδου
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
καφέ Ηλιόπετρα,
καφέ Ηλιόπετρα,
Θησέως και Αγίων Πάντων (στη στοά) 7μμ
Ομιλήτρια: Ζαννέτα Λυσικάτου
ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
Βραζιλιάνα 7μμ
Βραζιλιάνα 7μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Φωτεινού
ΕΞΑΡΧΕΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
Παιδαγωγικό 7.30μμ
Παιδαγωγικό 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρίνα Διονυσίου
ΘΗΣΕΙΟ-ΚΑΤΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ Περιβολάκι 8μμ
καφέ Περιβολάκι 8μμ
Ομιλήτρια: Ελεάννα Τσώλη
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ-ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ Πλάτωνας, Ακαδημία Πλάτωνα, 7μμ
Ομιλητής: Αλέξης Μαρτζούκος
ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ Τρίκυκλο, Νέος Κόσμος, 8μμ
Ομιλητής: Θωμάς Κατσαρός
ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ Punto, πάρκο Ιακωβάτων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Ρίζου
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
Περιμπανού 7.30μμ
Περιμπανού 7.30μμ
Ομιλήτρια: Ιζαμπέλα Μπασάρι
ΙΛΙΟΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
καφέ φούρνος Λέο Κον,
καφέ φούρνος Λέο Κον,
κεντρική πλ. Αγ. Αναργύρων 7μμ
Ομιλητής: Μιχάλης Βερβέρης
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
καφέ Ντραμς 7.30μμ
καφέ Ντραμς 7.30μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Πατρικίου
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
στέκι Αριστερής Κίνησης 7.30μμ
Ομιλητής: Σπύρος Γεωργακόπουλος
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
Μέρες Ραδιοφώνου 7μμ
Μέρες Ραδιοφώνου 7μμ
Ομιλητής: Σπύρος Γεωργακόπουλος
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
παλαιό δημαρχείο (ΚΕΠ) 7.30μμ
Ομιλητής: Γιώργος Ράγκος
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
πλ. Ηρώων (Tre Stelle)7.30μμ
Ομιλήτρια: Άννα Αδαμίδη
ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
δημαρχείο 7.30μμ
δημαρχείο 7.30μμ
Ομιλητής: Νεκτάριος Χαϊντάρ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
πλ. Φελέκη, Νισύρου και Πάτμου 8μμ
Ομιλητής: Άγγελος Μιχαηλίδης
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
δημαρχείο Άγ. Παρασκευής 7.30μμ
Ομιλητής: Γιώργος Ράγκος
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
Σύλλογος Ιμβρίων 7.30μμ
Σύλλογος Ιμβρίων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρίζα Ψαλτάκου
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
καφέ Books and Coffee 7μμ
καφέ Books and Coffee 7μμ
Ομιλητής: Μάνος Νικολάου
ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
καφέ πλατείας Σουρμένων 7μμ
Ομιλήτρια: Πενελόπη Τρομπέτα
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
καφέ Sweet Home 7.30μμ
καφέ Sweet Home 7.30μμ
Ομιλήτρια: Εύα Ντόκου
ΒΥΡΩΝΑΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ πλ. Σμύρνης 6, 7.30μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Σεβαστάκη
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
δημαρχείο, 5ος ορ.,
δημαρχείο, 5ος ορ.,
γρ. Ανταρσία στο Λιμάνι 7μμ
Ομιλήτρια: Τιάνα Ανδρέου
ΝΙΚΑΙΑ-ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
δημαρχείο Κορυδαλλού, 2ος ορ. 6.30μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Θωίδου
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
Πυρσινέλλα 1, 4ος όρ. 7μμ
Πυρσινέλλα 1, 4ος όρ. 7μμ
Ομιλήτρια: Λουίζα Γκίκα
ΧΑΝΙΑ ΔΥΤΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
ΚΑΠΗ Σπλάντζιας 7.30μμ
ΚΑΠΗ Σπλάντζιας 7.30μμ
Ομιλητής: Σεραφείμ Ρίζος
ΧΑΝΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
ΚΑΠΗ Σπλάντζιας 6μμ
ΚΑΠΗ Σπλάντζιας 6μμ
Ομιλήτρια: Άννα Μαράκη
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ Μαρίνα 7μμ
καφέ Μαρίνα 7μμ
Ομιλήτρια: Νίκη Ζουγανέλη
ΠΑΤΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
aberto, Ρήγα Φερραίου 48, 6.30μμ
Ομιλητής: Γιάννης Αγγελόπουλος
ΒΟΛΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
Θόλος 7μμ
Θόλος 7μμ
Ομιλητής: Τάσος Τσιούνης
ΞΑΝΘΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/1
καφέ Φίλοιστρον 7μμ
καφέ Φίλοιστρον 7μμ
Ομιλητής: Τζεμαλί Μηλιαζήμ
Θεσσαλονίκη
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1
καφέ Διώροφον 6.30μμ
καφέ Διώροφον 6.30μμ
Ομιλητής: Μανώλης Μανουσαρίδης
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ-ΚΑΜΑΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ Ποέτα 7μμ
καφέ Ποέτα 7μμ
Ομιλητής: Ευκλείδης Μακρόγλου
ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ Γιώτης 8μμ
καφέ Γιώτης 8μμ
Ομιλητής: Γιάννης Κούτρας
ΤΟΥΜΠΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ Κονάκι 7.30μμ
καφέ Κονάκι 7.30μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Κομνιανού
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΕΜΠΤΗ 12/1
καφέ Πέτρος 7.30μμ
καφέ Πέτρος 7.30μμ
Ομιλητής: Νίκος Χατζάρας