Δραστηριότητες
Μαρξιστικά Φόρουμ

Πανελλαδικό Συμβούλιο του ΣΕΚ - Πώς δυναμώνουμε την Αριστερά των αγώνων και της προοπτικής

ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 
καφέ Αυλή των Πετραλώνων 7μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Φωτεινού
 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 
καφέ Μύρτιλο, πάρκο ΚΑΠΑΨ 7μμ
Ομιλητής: Βασίλης Μάραντος
 
ΠΑΤΗΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 
καφέ πάρκο Ιακωβάτων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Ευγενία Βρούσο
 
ΚΥΨΕΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 Family cafe 7μμ
Ομιλήτρια: Βίκυ Βρακά
 
ΕΞΑΡΧΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1, 
καφέ Blue Bear 7.30μμ bit.ly/sekexa
Ομιλητής: Σωκράτης Ταγκόπουλος
 
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 ιντερνέτ καφέ 7μμ
Ομιλητής: Γιώργος Πίττας
 
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1, καφέ Ηλιόπετρα 7μμ 
Ομιλητής: Δημήτρης Τσώλης
 
ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 καφέ Pastore, μετρό Νέου Κόσμου 8μμ
Ομιλήτρια: Τάνια Βριζάκη
 
ΘΗΣΕΙΟ - ΚΑΤΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 
καφέ Περιβολάκι, πλ. Ηούς 7μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Μπολοβίνα
 
ΓΚΥΖΗ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 καφέ Ενωδία 7.30μμ
Ομιλήτρια: Εύα Ηλιάδη
 
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1, Γκλεντόρα μπαρ, 
Μεγ. Αλεξάνδρου 81 & Σαλαμίνος 7.30μμ
messenger: ΣΕΚ Σεπόλια-Κολωνός
 
ΙΛΙΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 Α’ ΦΕΠΑ 7.30μμ
Ομιλητής: Μηνάς Χρονόπουλος
 
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 Σύλλογος Ιμβρίων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρίζα Ψαλτάκου
 
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 
Δ’ ΦΕΠΑ 7.30μμ https:join.skype.com/nLroYNCjqbOE
Ομιλήτρια: Εύα Ντόκου
 
ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 
καφέ πλ. Σουρμένων 7μμ 
skype: bit.ly/sekell 
Ομιλήτρια: Αναστασία Πουλουτίδου 
 
ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1, 
Πρατίνου 38, κοινωνική κουζίνα 6.30μμ
Ομιλητής: Νίκος Βούλτσος
 
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 
δημαρχείο Αγ.Παρασκευής 7μμ
Ομιλητής: Γιώργος Ράγκος
 
ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 
πλ. Φελέκη, Ελευθερούπολη 8μμ
Ομιλήτρια: Σοφία Μπενζελούν
 
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 Πλ. Ηρώων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Άννα Αδαμίδη
 
ΝΙΚΑΙΑ – ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1, 
πολυχώρος Μάνος Λοΐζος 7μμ
Ομιλήτρια: Πηνελόπη Κουτσουδάκη
 
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 δημαρχείο 7μμ
Ομιλήτρια: Τιάνα Ανδρέου
 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 δημαρχείο 7μμ
Ομιλήτρια: Μίνα Πατρινού
 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 
στέκι Αριστερής Κίνησης 7.30μμ
Ομιλήτρια: Λίλιαν Μπουρίτη
 
ΙΛΙΟΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 φούρνος Leo Kon, 
πλ. Αγ. Ανάργυρων 7.30μμ
Ομιλητής: Μιχάλης Βερβέρης
 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 καφέ Ακρόλιθος 7.30μμ
Ομιλητής: Θανάσης Λυμπερόπουλος
 
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 
καφέ Μέρες Ραδιοφώνου 8μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Αμπελιώτη
 
ΒΟΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 Θόλος 8μμ
Ομιλητής: Τάσος Τσιούνης
 
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1, Πυρσινέλλα 1, 4ος όρ., 7μμ messenger sekgiannena
Ομιλήτρια: Λουίζα Γκίκα
 
ΞΑΝΘΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1, 8μμ, messenger ΣΕΚ Ξάνθη
Ομιλητής: Τζεμαλί Μηλιαζήμ
 
ΧΑΝΙΑ ΔΥΤΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 
ΚΑΠΗ Παλιάς Πόλης 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Καλιτσουνάκη
 
ΧΑΝΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 ΚΑΠΗ Παλιάς Πόλης 7.30μμ
Ομιλήτρια: Άννα Μαματσή
 
ΠΑΤΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 καφέ Aberto, 
Ρήγα Φερραίου 48-50, 6.30μμ
Ομιλητής: Γιάννης Αγγελόπουλος
 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 καφέ Mixtape 7.30μμ
Ομιλητής: Γιάννης Βαλαής
 
ΤΟΥΜΠΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 7.30μμ πληρ.: Η Εργατική Αλληλεγγύη στη Θεσσαλονίκη
Ομιλητής: Νίκος Κοκκίνης
 
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 καφέ Ποέτα 8μμ
Ομιλητής: Ευκλείδης Μακρόγλου
 
ΔΥΤΙΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1 7.30μμ, πληρ.: Η Εργατική Αλληλεγγύη στη Θεσσαλονίκη
Ομιλητής: Νίκος Χατζάρας
 
ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/1, καφέ Γιώτης 7.30μμ
Ομιλητής: Γιάννης Κούτρας
 
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 13/1 καφέ Διώροφον 7μμ
Ομιλήτρια: Αναστασία Παναγιώτου