Δραστηριότητες
Μαρξιστικά Φόρουμ: Το Πανελλαδικό Συμβούλιο του ΣΕΚ - «Αυτοί προαπαιτούμενα, εμείς απεργίες»

ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 καφέ Βαβέλ 8μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Τζάκου
 
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 καφέ Big Mouth 8μμ
Ομιλήτρια: Μαριλένα Κουντούρη
 
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 Καφέ Μικρή Πλατεία 7μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Σεβαστάκη
 
ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 καφέ Άνω Πουρναρούσα 7μμ
Ομιλητής: Νίκος Βούλτσος
 
ΙΛΙΟΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 στης Μηλιάς το Λάζο 7.30μμ
Ομιλητής: Χρήστος Βαρβέρης
 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 
Μεγάλου Αλεξάνδρου 8μμ
Ομιλητής: Βαγγέλης Καραθάνος
 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/11 
στέκι Αριστερής Κίνησης 7.30μμ
Ομιλήτρια: Λίλιαν Μπουρίτη
 
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 
καφέ Περιμπανού (Χατζηδάκη 9) 7.30μμ
Ομιλητής: Γιώργος Πίττας
 
ΕΞΑΡΧΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 καφέ Αλντεμπαράν 8μμ
Ομιλητής: Σωκράτης Ταγγόπουλος
 
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 
καφέ Ντι Καπιτάνο 6.30μμ
Ομιλήτρια: Τιάνα Ανδρέου
 
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 
καφέ Ποέτα 7.30μμ
Ομιλητής: Ευκλείδης Μακρόγλου
 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 κυλικείο πολιτιστικού κέντρου «Χρ.Τσακίρης» 7μμ
Ομιλητής: Νίκος Χατζάρας
 
ΤΟΥΜΠΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 καφέ Άνεμος 7.30μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Κομνιανού
 
ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 καφέ Γιώτης 8μμ
Ομιλητής: Γιάννης Κούτρας
 
ΒΟΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 Θόλος 7μμ
Ομιλητής: Γιάννης Σουμπάσης
 
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 στοά Σαρκά, Α’ κτίριο, Β’ ορ., 7μμ
Ομιλήτρια: Λουίζα Γκίκα
 
ΠΑΤΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 Εργατικό Κέντρο 7μμ
Ομιλήτρια: Τόνια Λαχανιώτη
 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΒΟΡΕΙΟΚΕΝΤΡΟ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 Εργατικό Κέντρο 7.30μμ
Ομιλήτρια: Νίκη Ζουγανέλη
 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΝΟΤΙΟΚΕΝΤΡΟ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 καφέ Πολύκεντρο 8μμ
Ομιλητής: Λεωνίδας Μαρουλάσοβ
 
ΧΑΝΙΑ (ΔΥΤΙΚΑ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 Εργατικό Κέντρο 7.30μμ
Ομιλητής: Γιώργος Λαμπάκης
 
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 βιβλιοπωλείο Αμόνι 7μμ
Ομιλητής: Νεκτάριος Δαργάκης
 
ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΘΗΣΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 καφέ Πικάπ 7μμ
Ομιλήτρια: Ελεάννα Τσώλη
 
ΚΑΤΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΤΑΥΡΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1
 καφέ Τζέγκα (Κειριαδών 38) 7μμ
Ομιλήτρια: Λένα Βερδέ
 
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 καφέ 1968 (στοά Θησέως και Αγ.Πάντων) 7.30μμμ
Ομιλήτρια: Ιλιρίντα Μουσαράϊ
 
ΚΟΛΩΝΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 καφέ Τρίπορτο 7μμ
Ομιλητής: Δημήτρης Τσώλης
 
ΚΟΥΚΑΚΙ-ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 
καφέ Λούπα (Ερεχθείου 12) 8μμ
Ομιλήτρια: Τάνια Βριζάκη
 
ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1 
καφέ Cello (Στ.Καραγεώργη 2) 8μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Λιναρδάκη
 
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1
 στέκι (Ρήγα Φερραίου) 5μμ
Ομιλήτρια: Λίλιαν Μπουρίτη
 
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ – ΜΕΝΙΔΙ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 καφέ Τυφλόμυγα 7.30μμ
Ομιλητής: Σπύρος Γεωργακόπουλος
 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 καφέ Pure 8μμ
Ομιλήτρια: Ευγενία Βρούσο
 
ΝΙΚΑΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 δημαρχείο 7μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Θωίδου
 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΓΚΥΖΗ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 στέκι ΑΝΤΑΡΣΥΑ (Ραγκαβή 69) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Ευα Ηλιάδη
 
ΚΥΨΕΛΗ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 καφέ Κοσμικόν 7.30μμ
Ομιλήτρια: Σοφία Σισμάνη
 
ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 
καφέ Λα Ροζέ (πλ.Αγ.Νικολάου) 6.30μμ
Ομιλήτρια: Διοτίμα Χριστοπούλου
 
ΙΛΙΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 εστίες ΦΕΠΑ 7.30μμ
Ομιλητής: Μηνάς Χρονόπουλος
 
ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 καφέ Industriel 7μμ
Ομιλητής: Αντρέας Κολλιαράκης
 
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 Σύλλογος Ιμβρίων 8μμ
Ομιλητής: Βαγγέλης Καραθάνος
 
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 καφέ Κρόκος 8μμ
Ομιλητής: Τόλης Μαριγούδης
 
ΚΑΜΑΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 Φιλοσοφική 7μμ
Ομιλητής: Σάββας Κκονέ
 
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 καφέ Καλαμαριά (Μεταμορφώσεως 10) 6μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Κομνιανού
 
ΞΑΝΘΗ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 καφέ Βυζάντιο 8μμ
Ομιλητής: Παντελής Αποστολίδης
 
ΧΑΝΙΑ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 Σύλλογος Δασκάλων 6μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Καλιτσουνάκη
 
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 στέκι Δράση για μια άλλη Πόλη 7μμ
Ομιλητής: Ορέστης Ηλίας
 
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 ΕΡΤ-ΟΡΕΝ 7.30μμ
Ομιλητής: Σταμάτης Χατζηδήμου
 
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 11/1 στέκι Εκτός Σχεδίου 6.30μμ
Ομιλητής: Άγγελος Μιχαηλίδης
 
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/1 
καφέ Σκαντζόχοιρος 8μμ
Ομιλήτρια: Αλεξάνδρα Μαρτίνη