Δραστηριότητες
Μαρξιστικά φόρουμ

Πανελλαδικό Συμβούλιο του ΣΕΚ: 
Ενάντια στην κυβέρνηση του πολέμου, του ρατσισμού και της λιτότητας, οργανώνουμε τους αγώνες και την προοπτική

 
ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1καφέ Σταθμός 8μμ
Ομιλητής: Γιώργος Ράγκος
 
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 
καφέ Γαρδένια (Βασ.Σοφίας 75) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Αφροδίτη Φράγκου
 
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 Goody’s 8μμ
Ομιλητής: Θάνος Τζινιέρης
 
ΙΛΙΟΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 στης Μηλιάς το Λάζο 7.30μμ
Ομιλητής: Βασίλης Καταραχιάς
 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 Μεγάλου Αλεξάνδρου 59, 8μμ
Ομιλητής: Θανάσης Λυμπερόπουλος
 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 
στέκι Αριστερής Κίνησης 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Καστελιώτη
 
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 δημαρχείο, αιθ. Ανταρσία στο Λιμάνι, 5ος ορ., 7μμ
Ομιλήτρια: Τιάνα Ανδρέου
 
ΤΟΥΜΠΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Άνεμος 6.30μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Κομνιανού
 
ΧΑΡΙΛΑΟΥ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Γιώτης 8.30μμ
Ομιλητής: Γιάννης Κούτρας
 
ΒΟΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 Θόλος 9μμ
Ομιλητής: Γιάννης Σουμπάσης
 
ΞΑΝΘΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Βυζάντιο 7μμ
Ομιλητής: Παντελής Αποστολίδης
 
ΠΑΤΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Γέφυρες 7μμ
Ομιλητής: Δημήτρης Καρύδας
 
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 
Στοά Σαρκά, Α’ κτίριο, Β’ ορ., 7μμ
Ομιλήτρια: Αρετή Κανέλλου
 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 Πολύκεντρο Νεολαίας 7.30μμ
Ομιλητής: Λεωνίδας Μαρουλάσοβ
 
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 Άνω Πουρναρούσα 7μμ
Ομιλητής: Χάρης Παπαδόπουλος
 
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Σπίριτ 7μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Σεβαστάκη 
 
ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Πολυμήχανο 8μμ
Ομιλήτρια: Βάσια Τσώνη
 
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Κρίκος 7μμ
Ομιλητής: Δημήτρης Τσώλης
 
ΘΗΣΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ 6, 7μμ
Ομιλήτρια: Λένα Βερδέ
 
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Ηλιόπετρα 7.30μμ
Ομιλήτρια: Ιλιρίντα Μουσαράι
 
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ-ΚΟΛΩΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Πλάτων 7μμ
Ομιλήτρια: Τάνια Βριζάκη
 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1 καφέ Μυρτίλο 7.30μμ
Ομιλητής: Βασίλης Μάραντος
 
ΚΥΨΕΛΗ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 
καφέ Deza (Φωκιώνος Νέγρη 74) 7.30μμ
Ομιλητής: Νίκος Αλεξανδράτος
 
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 καφέ Rewind (Αγ.Λαύρας) 7μμ
Ομιλητής: Γιώργος Πίττας
 
ΕΞΑΡΧΕΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 Παιδαγωγικό (Ναυαρίνου), υπόγειο, 7.30μμ
Ομιλητής: Σωκράτης Ταγκόπουλος
 
ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 καφέ Λα Ροζέ (Αγ.Νικόλαος) 7μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Αλιφιέρη
 
ΓΚΥΖΗ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 καφέ Ενωδία (πλ. Γκύζη) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Θένια Ασλανίδη
 
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 καφέ Γωγώ (πλατεία Φρατζή) 8μμ
Ομιλήτρια: Τάνια Βριζάκη
 
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 στέκι (Ρήγα Φερραίου) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Αμπελιώτη
 
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 καφέ Ποέτα 8μμ
Ομιλητής: Ευκλείδης Μακρόγλου
 
ΧΑΝΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 Σύλλογος Δασκάλων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Καλιτσουνάκη
 
ΙΛΙΣΙΑ - ΖΩΓΡΑΦΟΥ 
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 καφέ Σαρδανάπαλος 7μμ
Ομιλητής: Μηνάς Χρονόπουλος
 
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 Σύλλογος Ιμβρίων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Σεβαστάκη
 
ΝΙΚΑΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 δημαρχείο 7.30μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Θωίδου
 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 δημαρχείο 8μμ
Ομιλητής: Γιώργος Σιδέρης
 
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 Goody’s 8μμ
Ομιλήτρια: Αλεξάνδρα Μαρτίνη
 
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 9/1 καφέ Σεβάχ (Πριάμου 3) 7μμ
Ομιλητής: Ορέστης Ηλίας
 
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/1 καφέ Σκαντζόχοιρος 7μμ
Ομιλήτρια: Αλεξάνδρα Μαρτίνη