Δραστηριότητες
Μαρξιστικά φόρουμ: Η Αριστερά στις προκλήσεις των καιρών • Όλοι στις 8 Νοέμβρη!

ΙΛΙΟΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 κεντρική πλατεία Ιλίου 7μμ
Ομιλητής: Μιχάλης Βερβέρης
 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10  πλατεία Εθν. Αντίστασης (απέναντι από τον ΟΤΕ) 7.30μμ
Ομιλητής: Σπύρος Γεωργακόπουλος
 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 πλατεία Ηρώ 8μμ
Ομιλητής: Θανάσης Λυμπερόπουλος
 
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 Στέκι Εκτός Σχεδίου 7.30μμ
Ομιλήτρια: Άννα Αδαμίδη
 
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 καφέ Σεβάχ, Πριάμου 3, 8μμ
Ομιλητής: Ορέστης Ηλίας
 
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 πλ. Αγ.  Παρασκευής 7.30μμ
Ομιλητής: Νεκτάριος Χαϊντάρ
 
ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 Πολύκεντρο 8μμ
Ομιλητής: Γιώργος Ράγκος
 
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 σύλλογος Ιμβρίων 7.30μμ
Ομιλητής: Πάνος Κατσαχνιάς
 
ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 καφενείο πλατείας Σουρμένων 7.30μμ
Ομιλητής: Αλέξανδρος Κοροβέσης
 
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10  δημαρχείο, αιθ. Ανταρσία στο Λιμάνι, 5ος ορ., 7μμ
Ομιλητής: Έλις Μουτσέλι
 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 καφέ Μύρτιλο (πάρκο Καπάψ) 7μμ
Ομιλητής: Βασίλης Μυρσινιάς
 
ΕΞΑΡΧΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 καφέ Παιδαγωγικό 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαριλένα Κουντούρη
 
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 ιντερνετ καφέ, Αγ.Γλυκερίας, 7μμ
Ομιλητής: Γιώργος Πίττας
 
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ-ΚΟΛΩΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 καφέ Ταρτούφο, πλ. Αγ.Γεωργίου 7μμ
Ομιλήτρια: Τάνια Βριζάκη
 
ΘΗΣΕΙΟ – ΚΑΤΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 καφέ Σπιρτόκουτο, Κειριαδών 15,  7μμ
Ομιλήτρια: Ελεάννα Τσώλη
 
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10 πλατεία Μερκούρη 7μμ
Ομιλητής: Δημήτρης Τσώλης
 
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΕΜΠΤΗ 22/10  καφέ Ηλιόπετρα, 
στοά Θησέως και Αγ.Πάντων 7μμ
Ομιλητής: Άγγελος Σπανόπουλος
 
ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ
ΠΕΜΠΤΗ 22/10 στου Βασίλη (πλατεία Δουργουτίου) 8μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Ρίζου
 
ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 22/10 καφέ Λα Ροζέ (πλ. Αγ. Νικολάου) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Νίκη Αργύρη
 
ΓΚΥΖΗ
ΠΕΜΠΤΗ 22/10 καφέ Ενωδία (πλ. Γκύζη) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Εύα Ηλιάδη
 
ΚΥΨΕΛΗ
ΠΕΜΠΤΗ 22/10 Family cafe 7.30μμ
Ομιλητής: Νίκος Αλεξανδράτος
 
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΜΠΤΗ 22/10 Goody’s 7.30μμ
Ομιλητής: Νεκτάριος Χαϊντάρ
 
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΕΜΠΤΗ 22/10 καφέ Γαρδένια 8μμ
Ομιλήτρια: Αφροδίτη Φράγκου
 
ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 22/10 σαλόνι εστίας Δ’ ΦΕΠΑ 7μμ
Ομιλητής: Μηνάς Χρονόπουλος
 
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 
ΠΕΜΠΤΗ 22/10  πλατεία Βαρνάβα 7μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Σεβαστάκη
 
ΝΙΚΑΙΑ 
ΠΕΜΠΤΗ 22/10 δημαρχείο Νίκαιας 7.30μμ
Ομιλήτρια: Πηνελόπη Κοτσουδάκη
 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΠΕΜΠΤΗ 22/10 δημαρχείο 7μμ
Ομιλητής: Παντελής Παναγιωτακόπουλος
 
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/10 καφέ μέρες Ραδιοφώνου 6.30μμ
Ομιλήτρια: Λίλιαν Μπουρίτη