Δραστηριότητες
Μαρξιστικά Φόρουμ: Το Πανελλαδικό Συμβούλιο του ΣΕΚ

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 ΕΡΤ-ΟΡΕΝ 7μμ
Ομιλήτρια: Αλεξάνδρα Μαρτίνη
 
ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 καφέ Σταθμός 8μμ
Ομιλητής: Γιώργος Ράγκος
 
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 στέκι Εκτός Σχεδίου 7.30μμ
Ομιλητής: Άγγελος Μιχαηλίδης
 
ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 καφέ Πουρναρούσα 7μμ
Ομιλητής: Νίκος Βούλτσος
 
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 Σύλλογος Ιμβρίων 7.30μμ
Ομιλητής: Βαγγέλης Καραθάνος
 
ΙΛΙΟΝ – ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 Μεγάλου Αλεξάνδρου (Πετρούπολη) 7.30μμ
Ομιλητής: Παντελής Παναγιωτακόπουλος
 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 στέκι Αριστερής Κίνησης 7μμ
Ομιλητής: Παντελής Γαβριηλίδης
 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 Εργατικό Κέντρο  7.30μμ
Ομιλήτρια: Θεοδώρα Καφήρα
 
ΧΑΝΙΑ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 Σύλλογος Δασκάλων 8μμ
Ομιλητής: Ειρηναίος Μαράκης
 
ΒΟΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 Θόλος (πανεπιστήμιο) 6μμ
Ομιλητής: Γιάννης Σουμπάσης
 
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 
στοά Σαρκά, Α’ κτίριο, Β’ ορ., 7μμΟμιλήτρια: Αρετή Κανέλλου
 
ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΤΟΥΜΠΑ - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 καφέ Γιώτης 8.30μμ
Ομιλητής: Γιάννης Κούτρας
 
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6  καφέ Μικρές Γεύσεις (πλ.Τερψιθέας) 7μμ
Ομιλητής: Παναγιώτης Σιμιτσόπουλος
 
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 πλ. Μερκούρη 7μμ
Ομιλητής: Γιάννης Μαραβελάκης
 
ΘΗΣΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 καφέ «6» 7.30μμ
Ομιλήτρια: Ελεάννα Τσώλη
 
ΚΥΨΕΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 καφέ Deja (Φωκ.Νέγρη και Σκοπελου) 7.30μμ
Ομιλητής: Νίκος Αλεξανδράτος
 
ΕΞΑΡΧΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 Παιδαγωγικό 7.30μμ
Ομιλητής: Σωκράτης Ταγκόπουλος
 
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 καφέ Περιμπανού 7μμ
Ομιλητής: Γιώργος Πίττας
 
ΠΑΤΗΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6 καφέ Λα Ροζέ (Αγ.Νικόλαος) 7μμ
Ομιλήτρια: Ευγενία Βρούσο
 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 καφέ Μυρτίλο (πάρκο ΚΑΠΑΨ) 8μμ
Ομιλητής: Βασίλης Μάραντος
 
ΓΚΥΖΗ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 στέκι ΑΝΤΑΡΣΥΑ (Ραγκαβή 69) 7.30μμ
Ομιλητής: Κώστας Καταραχιάς
 
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 καφέ Γωγώ (πλατεία Φρατζή) 8μμ
Ομιλητής: Δημήτρης Στεφανάκης
 
ΚΑΤΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 καφέ Τζέγκα 7μμ
Ομιλητής: Δημήτρης Τσώλης
 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 πολιτ.κέντρο Αντ.Σαμαράκης 8μμ
Ομιλητής: Τάκης Καραβίτης
 
ΙΛΙΣΙΑ - ΖΩΓΡΑΦΟΥ 
ΠΕΜΠΤΗ 13/6    καφέ Sweet Home  (Ούλαφ Πάλμε 17) 7μμ
Ομιλητής: Μηνάς Χρονόπουλος
 
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 καφέ La Ronda 6μμ
Ομιλητής: Βαγγέλης Χατζηνικολάου
 
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 καφέ Μέρες Ραδιόφωνου 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Αμπελιώτη
 
ΧΑΛΑΝΔΡΙ -  ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 Goody’s (Χαλάνδρι) 6μμ
Ομιλητής: Θεόδωρος Λυκογιαννάκης
 
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 καφέ Βαβέλ 6μμ
Ομιλήτρια: Αφροδίτη Φράγκου
 
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΚΑΜΑΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 καφέ Ποέτα 8μμ
Ομιλητής: Ευκλείδης Μακρόγλου
 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 13/6 καφέ Ζωή 7μμ
Ομιλητής: Σάββας Κκονέ
 
ΠΑΤΡΑ
• ΠΕΜΠΤΗ 13/6 καφέ Γέφυρες 7μμ
Ομιλητής: Νεκτάριος Χαϊντάρ
• ΠΕΜΠΤΗ 30/6 καφέ Γέφυρες 7μμ
Stonewall – 50 χρόνια μετά