Δραστηριότητες
Μαρξιστικά Φόρουμ: «Φθινόπωρο οργής και αντίστασης»

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Νότος (Μικράς Ασίας 35 – δημαρχείο) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Ευγενία Βρούσο
 
ΧΑΝΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 Σύλλογος Δασκάλων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Καλιτσουνάκη
 
ΒΟΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 Θόλος (πανεπιστήμιο) 7μμ
Ομιλητής: Γιάννης Σουμπάσης
 
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 
στοά Σαρκά, Α’ κτίριο, Β’ ορ., 7.30μμ
Ομιλήτρια: Λουίζα Γκίκα
 
ΞΑΝΘΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Φίλοιστρο 7μμ
Ομιλήτρια: Βάσω Αλεξοπούλου
 
ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 Cello Cafe 8μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Λιναρδάκη
 
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Βαβέλ 8μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Τζάκου
 
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/8 στέκι Εκτός Σχεδίου 6.30μμ
Ομιλητής: Άγγελος Μιχαηλίδης
 
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 cafeéBig Mouth 8μμ
Ομιλήτρια: Μαριλένα Κουντούρη
 
ΙΛΙΟΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 στης Μηλιάς το Λάζο 7.30μμ
Ομιλήτρια: Ιωάννα Παυλοπούλου
 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 
στέκι Αριστερής Κίνησης 7.30μμ
Ομιλητής: Σπύρος Γεωργακόπουλος
 
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 στέκι (Ρήγα Φερραίου) 7μμ
Ομιλήτρια: Λίλιαν Μπουρίτη
 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 Μεγάλου Αλεξάνδρου 59, 8μμ
Ομιλητής: Βαγγέλης Παπαδόγιαννης
 
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Περιμπανού 7.30μμ
Ομιλητής: Γιώργος Πίττας
 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΚΥΖΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 στέκι ΑΝΤΑΡΣΥΑ 7.30μμ
Ομιλητής: Κώστας Καταραχιάς
 
ΚΥΨΕΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Κοσμικόν 7.30μμ
Ομιλητής: Νίκος Γεωργίου
 
ΠΑΤΗΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Λα Ροζέ (πλατ. Αγ.Νικολάου) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Νίκη Αργύρη
 
ΕΞΑΡΧΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Αλντεμπαράν 8μμ
Ομιλητής: Σωκράτης Ταγκόπουλος
 
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Κρίκος 7μμ
Ομιλητής: Γιάννης Μαραβελάκης
 
ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΗΣΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Pogo 7μμ
Ομιλήτρια: Ελεάννα Τσώλη
 
ΚΑΤΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΑΥΡΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Τζέγκα (Κειριαδών 38) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Λένα Βερδέ
 
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ 1968 (στοά Θησέως και Αγ.Πάντων) 7μμ
Ομιλήτρια: Ιλιρίντα Μουσαράϊ
 
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Κρόκος 7.30μμ
Ομιλητής: Πάνος Γαραντζιώτης
 
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Υγιεινό με νου 7.30μμ
Ομιλητής: Χρίστος Αργύρης
 
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 Σύλλογος Ιμβρίων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Σεβαστάκη
 
ΙΛΙΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Sweet Home 7.30μμ
Ομιλητής: Μηνάς Χρονόπουλος
 
ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Άνω Πουρναρούσα 7μμ
Ομιλητής: Λέανδρος Μπόλαρης
 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΝΟΤΙΟΚΕΝΤΡΟ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Πολύκεντρο 7.30μμ
Ομιλητής: Αλέξανδρος Παπαϊωάννου
 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΒΟΡΕΙΟΚΕΝΤΡΟ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 Εργατικό Κέντρο 7.30μμ
Ομιλητής: Γιάννης Βαλαής
 
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΚΑΜΑΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Ποέτα 8μμ
Ομιλητής: Ευκλείδης Μακρόγλου
 
ΤΟΥΜΠΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Άνεμος 7.30μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Κομνιανού
 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9  κυλικείο πολιτιστικού κέντρου «Χρ.Τσακίρης» 7μμ
Ομιλητής: Νίκος Χατζάρας
 
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Καλαμαριά
Ομιλήτρια: Φύλλια Πολίτη
 
ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 καφέ Γιώτης 8μμ
Ομιλητής: Γιάννης Κούτρας
 
ΚΑΜΑΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 καφέ Ποέτα 7μμ
Ομιλήτρια: Φύλλια Πολίτη
 
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 καφέ Βεσπάκι (Ζίννη 30) 8μμ
Ομιλήτρια: Τάνια Βριζάκη
 
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 πλατεία Αυδή 7μμ
Ομιλητής: Κυριάκος Μπάνος
 
ΝΙΚΑΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 δημαρχείο 7.30μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Θωίδου
 
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 καφέ Ντι Καπιτάνο 7μμ
Ομιλητής: Μιχάλης Πέππας
 
ΠΑΤΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 Εργατικό Κέντρο 7μμ
Ομιλητής: Νεκτάριος Χαϊντάρ
 
ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9
 καφέ Quiz (Ιασωνίδου 42) 8μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Σεβαστάκη
 
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ – ΜΕΝΙΔΙ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 καφέ Τυφλόμυγα 7μμ
Ομιλητής: Σπύρος Γεωργακόπουλος
 
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 ΕΡΤ-ΟΡΕΝ 7.30μμ
Ομιλήτρια: Αλεξάνδρα Μαρτίνη
 
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 31/8 
στέκι Δράση για μια άλλη Πόλη 6μμ
Ομιλήτρια: Μαριλένα Κουντούρη
 
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/9 καφέ Σκαντζόχοιρος 8μμ
Ομιλήτρια: Αλεξάνδρα Μαρτίνη
 

Στις σχολές

Κλείστε τα γραφεία της Χρυσής Αυγής
Πώς οργανώνουμε τη διαδήλωση στις 16/9
 
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/9 Αίθριο 3μμ
Ομιλητής: Μηνάς Χρονόπουλος
 
ΝΟΠΕ-ΕΜΕ
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/9 Αίθριο 2μμ
Ομιλήτρια: Έλλη Πανταζοπούλου