Δραστηριότητες
Μαρξιστικά Φόρουμ

Το Πανελλαδικό Συμβούλιο του ΣΕΚ

 
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Σαρδανάπαλος 
(πλ. Άνοιξη) 7μμ
Ομιλητές: Κατερίνα Σεβαστάκη, Μούσα Αλοντάτ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Άνω Πουρναρούσα 7μμ
Ομιλητής: Νίκος Βούλτσος
ΙΛΙΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9  εστίες ΦΕΠΑ 7.30μμ
Ομιλητές: Μηνάς Χρονόπουλος, Αντέμ Χουσέϊνκο
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 Σύλλογος Ιμβρίων 6.30μμ
Ομιλήτρια: Έλλη Πανταζοπούλου
ΙΛΙΟΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 στης Μηλιάς το Λάζο 7.30μμ
Ομιλητής: Χρήστος Βαρβέρης
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 Μεγάλου Αλεξάνδρου 59, 8μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Πατρικίου
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 στέκι Αριστερής Κίνησης 7μμ
Ομιλητής: Σπύρος Γεωργακόπουλος
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9  στέκι 8μμ
Ομιλήτρια: Λίλιαν Μπουρίτη
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 Πνευματικό Κέντρο Δήμου, Κισσάβου 11, 7μμ
Ομιλητής: Θοδωρής Λυκογιαννάκης
ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 Βενέτης 8μμ
Ομιλητής: Γιώργος Ράγκος
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Βαβέλ 7.30μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Τζάκου
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9  στέκι Εκτός Σχεδίου 6.30μμ
Ομιλητής: Άγγελος Μιχαηλίδης
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 Goody’s 8μμ
Ομιλήτρια: Μαριλένα Κουντούρη
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 ΕΡΤ-ΟΡΕΝ 7.30μμ
Ομιλητής: Σταμάτης Χατζηδήμου
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9  καφέ Σκαντζόχοιρος 8μμ
Ομιλήτρια: Αλεξάνδρα Μαρτίνη
ΧΑΝΙΑ (ΔΥΤΙΚΑ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9  Σύλλογος Δασκάλων  7.30μμ
Ομιλητής: Μανώλης Φιωτάκης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΒΟΡΕΙΟ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 Εργατικό Κέντρο 7.30μμ
Ομιλητής: Κωνσταντίνος Δανακτσής
ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Γιώτης 8.30μμ
Ομιλητής: Γιάννης Κούτρας
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Ποέτα 8μμ
Γιατί χρειαζόμαστε ένα επαναστατικό κόμμα
Ομιλητής: Νίκος Παπαθανασίου
ΚΑΜΑΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Παράγκα 8μμ
Ομιλητής: Ευκλείδης Μακρόγλου
ΤΟΥΜΠΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Άνεμος 7μμ
Ομιλήτρια: Δήμητρα Κομνιανού
ΒΟΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 Θόλος 7μμ
Ομιλήτρια: Κωνσταντίνα Χήρα
ΚΥΨΕΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Deja (Φωκιώνος Νέγρη 74) 7.30μμ
Ομιλητής: Νίκος Αλεξανδράτος
ΕΞΑΡΧΕΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9  καφέ Αλντεμπαράν 8μμ
Ομιλήτρια: Έβελυν Βαρελά
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Μικρές Γεύσεις (Πλ.Τερψιθέας) 7μμ
Ομιλητής: Έλις Μουτσέλι
ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΗΣΕΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Πικαπ 7μμ
Ομιλητής: Αντώνης Σκαρπέλης
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Κρίκος 7μμ
Ομιλητής: Γιώργος Φαράντος
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Λούπα 8μμ
Ομιλήτρια: Τάνια Βριζάκη
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 Αυλή του Πέτρου 6.30μμ
Ομιλητής: Κυριάκος Μπάνος
ΚΑΤΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΑΥΡΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9 καφέ Τζέγκα 7μμ
Ομιλητής: Δημήτρης Τσώλης
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 καφέ 1968 (στοά Θησέως και Αγ.Πάντων) 7.30μμ
Ομιλητής: Ραφαήλ Καστρίτσης
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 καφέ Pure 7.30μμ
Ομιλήτρια: Ευγενία Βρούσο
ΝΙΚΑΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 δημαρχείο 7.30μμ
Ομιλήτρια: Κατερίνα Θωίδου
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 στέκι ΑΝΤΑΡΣΥΑ (Ραγκαβή 69) 7.30μμ
Ομιλήτρια: Εύα Ηλιάδη
ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 καφέ Λα Ροζέ (πλ. Αγ.Νικολάου) 6μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Αλιφιέρη
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 καφέ Περιμπανού 7.30μμ
Ομιλητής: Γιώργος Πίττας
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ – ΜΕΝΙΔΙ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 καφέ Θερσίτης 7μμ
Ομιλητής: Σπύρος Γεωργακόπουλος
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9  καφέ «Η μικρή πλατεία» 7μμ
Ομιλητές: Κατερίνα Σεβαστάκη, Βαγγέλης Χατζηνικολάου
ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 καφέ Wake & Bake 7μμ
Ομιλητής: Μάνος Νικολάου
ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΝΟΤΙΟ)
ΠΕΜΠΤΗ 6/9  Πολύκεντρο Νεολαίας 7.30μμ
Ομιλητής: Αλέξανδρος Παπαϊωάννου
ΧΑΝΙΑ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 Σύλλογος Δασκάλων 7.30μμ
Ομιλήτρια: Μαρία Καλιτσουνάκη
ΠΑΤΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 Εργατικό Κέντρο 7μμ
Ομιλητής: Νεκτάριος Χαϊντάρ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 στοά Σαρκά (Α’ κτίριο, Β’ ορ.) 6μμ
Ομιλήτρια: Λουίζα Γκίκα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 καφέ Ζωή 7μμ
Ομιλητής: Νίκος Χατζάρας
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 καφέ Κομπόης 6μμ
Ομιλητής: Σάββας Κκονέ
ΞΑΝΘΗ
ΠΕΜΠΤΗ 6/9 καφέ Βυζάντιο 7μμ
Ομιλητής: Παντελής Αποστολίδης